Onlinovky, Online hry zdarma       
Navigace
» Hlavní stránka
» Odkazy
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospěléZde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, jak spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak otevřít soubory následujících typů: konfigurační soubory, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, video soubory, koncovky souborů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, hudební audio soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Moudra, přísloví, motta, myšlenky, hlášky, výroky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Moudra, přísloví, motta, myšlenky, hlášky, výroky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o víře od různých známých osobností.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Karetní hry, Animace, Logické hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Pro dívky, Akční hry, Střílečky, Sportovní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Strategie a tak dále.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, M, odkazy, Originální přáníčka k Velikonocům, pro dospělé, A, Slovník pojmů Co je to?, Norway, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkaz, Seznam přípon a koncovek souborů

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Ftipy, vtipy, kameňáky, černý humor, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipy, kameňáky, černý humor, fóry, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, kameňáky, černý humor, vtipy o facebooku, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. bezlepkové cukroví, Vánoční svíčky, Adventní věnec, Papírový vánoční stromek, Umělý vánoční stromek, Vánoční svařák, Historické ozdoby, Hostina, Husarské knoflíky, K Vytisknutí, Cesmína, Anglicky, Jmenovka, Blahopřání, Lindt, Brno, Vykrajovátka, Vánoční stromek, Vosí hnízda, Silvestr, Sněhulák, Vánoční koledy, Jedle, Ježíš Kristus, Tisk, Vánoční ozdoby, Tiskárna, LED svíčky, Křesťanství, Jesličky, SMS apod.

Full HD pozadí ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. lze použít v mobil, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, smartphone, monitor, phablet, PC, displej, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Lubuntu, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Android, Linux Xubuntu, Linux Mint, Java ME, Windows 98, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, příroda, krajina, hudební tapety, budovy a stavby, noční města, psi a štěňátka, voda a bubliny, sportovní pozadí, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, zvířata, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, letadla, rostliny. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x1200, 1152x864, 1600x900, 1024x600, 2560x1440, 1920x1200, 320x568, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1152x768, 1920x1440, 854x480, 2560x2048, 1280x1024, širokoúhlé 1366x768, 1280x768 atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Keywords:zdroje informací, cestování, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, č, Přání k narození dítěte, Online testy zdarma bez registrace, info, pro děti, Panamská vlajka, Online web Hry zdarma bez registrace, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, internetové stránky

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Adventury, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Logické hry, Střílecí hry, Hannah Montana, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Dopravní značky, Vánoční web, školství, Přání a blahopřání, humor, weby, Počítačové tapety pro Windows, Obrázek zlaté kuřátko, Dopravní značení, F, Webové online testy zdarma, webové stránky

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, školství, rodinné vztahy, věda, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, vlastnosti, křesťanství, přezdívky, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, osobnosti, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, záliby, politici, sport, státní správa atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zábava, zeměpis, Textová přáníčka k Velikonocům, Vlajky států světa, Webové html5 hry zdarma, webovky, Velikonoční hra chytání vajíček, linky, Přehled států světa a jejich vlajek, Obrázky na PC

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Střílečky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, Bojové online gamesy, Závodní, Oddechové, Pro dívky a podobně.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, multimédia, Online hry pro děti zdarma, Význam Velikonoc, Vánoční magazín, Webové html5 hry zdarma, tipy, Vlajky měst a obcí České republiky, zajímavosti, R, Blahopřání Mám čest být vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Texas hold em Indonesia
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Naše tipy
Pěkné vektorové kliparty s velikonočními motivy ke stažení
Partnerské weby
Vlajka Bermud
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů