Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospěléSeznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Trest smrti, Diplomat, Druhá světová válka, Filozof, Olympiáda, Archivář, Novinář, Sci-fi, Egypt, Zpěvačky, Čeští králové, Vůdce, Itálie, Křesťanství, NHL, Zlatý slavík, Poprava, New York Rangers, Upálen, Hejtman, Malíř, Manýrismus, Esejista, Poslanec, Závodník, Antropolog, Hokejisté, Američané, Fotograf, Ekonom, Komunisté, Zpěvák, Prezident, Obchodník, HIV pozitivní, Miliardář apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Letecké simulátory, online html5 hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: linky, Vlajky měst a obcí České republiky, Nejlepší online hry zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Download music, mp3, movies, videos, doporučujeme, Hry pro kluky, volný čas, Olympijská vlajka, Seznam zkratek a akronymů, Webové online testy zdarma, cestování, hyperlinky

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Omalovánky, Barbie hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Vaření a smažení, Oblíkačky, Deskovky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Akční gamesky apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, ptáci, jídlo a nápoje, ženy a dívky, hudba, stavby, osobnosti a lidé, auta, halloween, dopravní prostředky, přístroje, nástroje a přístroje, nápoje, květiny, symboly, ovoce, věda, muži, rostliny, hmyz, sport, zvířata, náboženství atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Keywords:humor, zeměpis, počítače, Prapory českých měst, Online hry zdarma, Wallpapery na plochu PC, Online web Hry zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Velikonoční obrázky na plochu PC, Tapety na plochu počítače, URL, info

Pozadí na PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v monitor, mobilní telefon, displej, phablet, PC, počítač, smartphone, ultrabook, notebook, mobil, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, Android, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Red Hat Linux, Linux Fedora, FreeBSD, Mac, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, macOS. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: auta, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, operační systémy, Windows, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, jídlo a nápoje, rostliny, noční města, motorky, motocykly, zvířata, příroda, krajina, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, wallpapery, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery. Stahujte ve velikostech 2560x1600, 1280x854, 1536x2048, 1800x1440, 1536x2560, 393x786, 2560x2048, 1366x1024, 1600x900, 1152x864, 1920x1200, 360x760, 1440x900, 375x667, 2048x1536, 1600x1200 atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, sport, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, školství, umělci, vlastnosti, věda, fikce a fantasy, osobnosti, podnikání a podnikatelé, filozofie, poruchy, psychologie, historie, křesťanství, mytologie, přezdívky, lékařství atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ekonom, Ministr zahraničí, Protektorát, Charta 77, Komik, Hudba, AIDS, Komunista, Nobelova cena, Imitátor, Překladatel, Producent, Režisér, Faraon, Zpěvák, Archivář, Zavražděn, Zpěvačky, Stoletá válka, Životopis, Trest smrti, Habsburkové, Kněz, Rakousko-Uhersko, Československo, Obchodník, Hokejisté, Slovenští prezidenti, Dramatik, Starověký Egypt, Svatý, Kancléř, Hejtmani, Slovák, Česká královna, Hudebnice apod.

Klíčová slova: internet, Přehled přípon a koncovek souborů, zajímavosti, Vlajka Svaté Lucie, pro dospělé, zadarmo, odkaz, Athletic Bilbao, internetové stránky, Nejhranější online testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Pozadí na PC ke stažení

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Fórky, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o doktorech, O škole, O Windows, O Somálcích, O manželství, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Karetní, Závodní, Strategie, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Střílečky, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Online vánoční magazín, Dopravní značky, Romulus Remus, PC pozadí pro Windows, Online hry zdarma, Hry pro nejmenší online, Manchester United F.C., Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online biografie, životopisy osobností, zdroje informací

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Fórky, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o doktorech, O škole, O Windows, O Somálcích, O manželství, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Wallpapery na plochu PC - tapety na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. lze použít v obrazovka počítače, displej, tablet, PC, monitor, notebook, ultrabook, počítač, mobil, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 10, Chrome OS, Linux Mint, Red Hat Linux, macOS, Windows 95, Windows XP, Windows Server 2012, Java ME, Android, Slackware. PC tapety pro Windows z kategorií Rally, závody aut, ptáci, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, nature - příroda, vesmír, kosmos, free wallpapers, sportovní wallpapery, květiny, fantasy, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 360x720, 2560x2048, 1280x768, Full HD 1080x1920, 768x1024, 412x846, 1024x600, 1920x1200, 1600x900, 1280x800, 800x600, 1280x720, 3200x1800, 800x1280, 1600x900, 1200x1920 atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat, jak spustit, jak přehrát, jak převést, v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit soubory následujících typů: grafiku, systémové soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, video soubory, internet a web, dokumenty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory apod.

úsloví, rčení, motta, aforismy, myšlenky, hlášky, přísloví

Slavné citáty, úsloví, rčení, motta, aforismy, myšlenky, hlášky, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: F, pro děti, Nejhranější hry online, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, tipy, Přání k jmeninám, Seznam přípon a koncovek souborů, Státní prapory zemí světa, Dopravní značení, Federace USA, Obrázky vlajek států světa, Slovník pojmů Co je to?, Levné letenky,

Jeden fór na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Naše tipy
Badoo
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu Automobily
Partnerské weby
Tapety na plochu hry
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů