Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarmaZde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Barbie hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Hannah Montana, Deskovky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Logické hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Síť, všeobecné informace zdarma

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Karetní, Oddechové, Klasické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Závodní, Strategie, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: Nejlepší tapety na plochu zdarma, kuriozity, pro děti, V, Narozeninová přání a přáníčka, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online web Hry zdarma bez registrace, internetové stránky, Vymalovánky k tisku, Ilustrační obrázky, tipy, Super online kvízy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Pozadí na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. můžete využít v tablet, smartphone, mobil, mobilní telefon, notebook, phablet, displej, obrazovka počítače, monitor, počítač, ultrabook a pro operační systémy Linux Fedora, Android, SUSE Linux, Windows 2000, Linux Ubuntu, Windows XP, Linux Mint, FreeBSD, Lubuntu, Chrome OS, OSX. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, příroda, krajina, hudební tapety, jídlo a nápoje, letadla, noční města, wallpapery, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí. Dostupné velikosti jsou 1152x1920, 1920x1440, 360x720, 1680x1050, 412x846, 360x760, 320x568, 393x786, 1366x1024, 800x600, 1280x960, 1152x768, 2560x2048, 854x480, 640x480, 1536x864 atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zpěvák, Hejtmani, Právník, Američan, Životopis, Poslanci, Rakousko-Uhersko, Lord, Komunisté, Husité, Country, ČSSD, Němci, Producent, Poprava, Komik, Upálen, Vojevůdce, Rock ‚n‘ Roll, Vládce, Generalissimus, Žhavé výstřely, Normalizace, Český slavík, Ital, Maršál, Překladatel, Zpěvačky, Dabérka, Československo, Herečka, Trest smrti, Státník, Závodník, Podnikatel, Obchodník apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Akční hry, Sportovní, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Keywords:zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, zábava, Obrázek Jóga, Nejlepší zeměpisné kvízy, Superhry a hry online zdarma, webovky, Omaha hold em poker, Online testy a kvízy zdarma, multimédia, B

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Ftipy, frky, fórky, vtípky, černý humor, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, fórky, vtípky, černý humor, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Vtípky, černý humor, kameňáky, vtipy, fóry, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtípky, černý humor, kameňáky, vtipy, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Němcích, O ekonomech, O Slovácích, O ženách, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O gayích a homosexuálech, O manželství apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Obrázky zdarma, doporučujeme, Aruba, Prapory všech zemí světa, Nejlepší školní testy a kvízy, Státy a jejich prapory, Film Avatar 1,2, cestování, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí na plochu PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Vtipné texty, fóry, vtipy, fórky, vtípky, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fóry, vtipy, fórky, vtípky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Němcích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O škole, Frky o tchýních, O mužích, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O zvířátkách, O Windows apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: literatura, cestování, účetnictví, hardware, ekonomie a ekonomika, software, různé, matematika, český jazyk, kultura, fyzika, filozofie, rostliny, nástroje, technika, jídlo, nemoce, nápoje, zkratky, věda, počítače, chemie, bankovnictví, materiály atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, geocaching, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, měny, hudební zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: webové stránky, Dopravní značení, Vánoční magazín, Vlajky krajů České republiky, Stručný encyklopedický slovník, Skvělé hry online zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Chelsea FC sepak bola, A, Seznam vlajek amerických států, počítače

Vtipné texty, fóry, vtipy, fórky, vtípky, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fóry, vtipy, fórky, vtípky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Němcích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O škole, Frky o tchýních, O mužích, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O zvířátkách, O Windows apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: literatura, cestování, účetnictví, hardware, ekonomie a ekonomika, software, různé, matematika, český jazyk, kultura, fyzika, filozofie, rostliny, nástroje, technika, jídlo, nemoce, nápoje, zkratky, věda, počítače, chemie, bankovnictví, materiály atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, úřady a ministerstva, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, info, Dopravní značky, výukové pomůcky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Warez, odkaz, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled formátů souborů, linky, Biografie slavných osobností, zajímavosti, Obrázky ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Flags of the world countries
Partnerské weby
Nepal
Naše tipy
Slot machine
Doporučené odkazy
Arsenal Football England
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů