Onlinovky, Online hry zdarma       
Navigace
» Hlavní stránka
» Odkazy
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Dále doporučujeme, zábava, důležité informaceDále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, měny, firmy a společnosti, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, týmy NHL, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, geocaching, státy usa, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako hardware, materiály, počítače, jídlo, český jazyk, zkratky, literatura, zločin a právo, nemoce, cestování, fyzika, nástroje, sport, účetnictví, latina, matematika, chemie, rostliny, internet, různé, náboženství a křesťanství, software, filozofie, lékařství a medicína atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, zelenina, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, láska, stavby, přístroje, smajlíci a emotikony, mapy, dopravní prostředky, náboženství, květiny, nápoje, halloween, ovoce, hudba, rostliny, zvířata, auta, sport, nástroje a přístroje atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Frky, vtipné texty, vtipy, vtípky, fóry, ftipy

Zkuste vypnout! Frky, vtipné texty, vtipy, vtípky, fóry, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, kameňáky, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, M, Online testy zdarma, Wallpapers na plochu PC květiny, pro děti, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, Gratulace a přání, počítače, cestování, zeměpis, Superhry a hry online zdarma

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Kameňáky, fóry, černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, fóry, černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, O mužích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O manželství, O Slovácích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O ženách, Vtipy o doktorech, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Frky, vtipné texty, fóry, anekdoty, ftipy, vtípky

Zkuste vypnout! Frky, vtipné texty, fóry, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech apod.

Keywords:Hry pro kluky, K, odkaz, Nejlepší hry pro dívky, Hazard games, Seznam přípon a koncovek souborů, URL, Ilustrace, obrázky, Anastacia, info, Webové online hry zdarma, školství

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v monitor, phablet, smartphone, počítač, mobil, mobilní telefon, ultrabook, displej, tablet, notebook, PC a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows NT, Windows Server 2012, macOS, FreeBSD, Red Hat Linux, Windows 7. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, hudební tapety, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, sportovní pozadí, voda a bubliny, motorky, motocykly, letadla, květiny, kytky, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, rostliny, adventní a vánoční tapety, wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, hry a herní wallpapery. Dostupné rozměry 1366x1024, 2560x1440, 1152x1920, 375x667, 1920x1440, 412x846, 1536x864, 1600x2560, 1280x854, 1600x900, 1440x900, 2560x2048, 640x480, 1920x1200, 1024x768, 360x720 atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Motta, výroky, úsloví, aforismy, rčení, bonmoty, moudrosti

Citáty slavných, Motta, výroky, úsloví, aforismy, rčení, bonmoty, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o smrti, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o smutku, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Online vánoční webzine, zdroje informací, Free hry, webové stránky, Nej hry online, kuriozity, Tapety se zvířaty na plochu PC, Full HD tapety na PC zdarma, Státní vlajky států světa, Obrázky na plochu počítače, F

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Akční gamesky, Farmářské hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Barbie hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Deskovky, Omalovánky, Auta a závodní apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Indiana, New Hampshire, Arkansas, Aljaška, Minnesota, Washington, Florida, Alabama, Montana, Michigan, Louisiana, Wyoming, Ohio, Iowa, New York, Jižní Karolína, Massachusetts, Oregon, Utah, Colorado, Missouri, Kansas, Idaho, Oklahoma, Západní Virginie atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, symboly, jídlo a nápoje, ovoce, ptáci, náboženství, mapy, Vánoce a Advent, halloween, přístroje, nástroje a přístroje, stavby, věda, muži, sport, auta, láska, zelenina, ženy a dívky, hmyz, květiny, hudba, rostliny atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Dopravní značky, internet, pro dospělé, Online tetris hry zdarma, Obrázky zdarma, volný čas, Webové online hry zdarma, Přání a obrázky, Vlajky jednotlivých států USA, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Akční gamesky, Farmářské hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Barbie hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Deskovky, Omalovánky, Auta a závodní apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Informace, zábava, důležité informace

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Utah, Ohio, Washington, Florida, Idaho, Montana, Oregon, Arizona, New Hampshire, Jižní Dakota, Iowa, Georgie, Jižní Karolína, Indiana, Nebraska, Havaj, Colorado, Arkansas, Nevada, Pensylvánie, Wyoming, Tennessee, Aljaška, Illinois, Severní Karolína, Kalifornie atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, linky, Seznam zkratek a akronymů, Seznam státních vlajek, weby, Anonymní proxy server, webovky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online testy zdarma, doporučujeme, Super free web games zdarma, Biografie slavných osobností, Kam na výlet?,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky ke stažení na plochu
Partnerské weby
MP3 Music download
Tipy na zajímavé weby
Zimbabwe
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku a jmeninám
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů