Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Dále doporučujeme, hry i všeobecné informaceDále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Kameňáky, vtipy, fóry, anekdoty, frky, vtípky

Potřebujete se naladit? Kameňáky, vtipy, fóry, anekdoty, frky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O Němcích apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj apod.

Vtípky, fórky, kameňáky, frky, vtipné texty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fórky, kameňáky, frky, vtipné texty, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné básničky, murphyho zákony, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, kameňáky apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, školství, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajka Bermud, H, URL, Kliparty pro dokumenty, Geography and flags, K, Vše o Vánocích, Vše o Vánocích, Obrázky na plochu počítače

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit, kterak editovat, v čem upravit, jak importovat, jak převést, jak exportovat, jak přehrát soubory těchto typů: obrazy disků, dokumenty, internet a web, systémové soubory, video soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, komprimace dat, grafiku, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Oklahoma, Illinois, Massachusetts, Louisiana, New Hampshire, Montana, Tennessee, Connecticut, Kalifornie, Utah, Virginie, New York, Maine, Iowa, Nebraska, Severní Dakota, Ohio, Michigan, Kansas, Wyoming, Washington, Delaware, Florida, Minnesota, Idaho, Nové Mexiko atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Keywords:Kliparty pro Office, Dopravní značky, Free game online hry, zdroje informací, Sněhulák, zajímavosti, zeměpis, Webové online testy zdarma, Článek o adventním věnci jako symbolu Vánoc, Staré hry online, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Vtipné texty, černý humor, kameňáky, fórky, ftipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, černý humor, kameňáky, fórky, ftipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, kameňáky, černý humor, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, smartphone, počítač, PC, ultrabook, tablet, mobil, displej a pro operační systémy Windows 10, OSX, Linux Mint, Slackware, Lubuntu, Android, Java ME, Windows 7, Mac, Linux Ubuntu, macOS. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií Formule 1, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, oceán, moře, pláže, květiny, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, free wallpapers, fraktály, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, fantasy, Rally, závody aut, flóra, stromy, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 800x1280, 320x568, 1366x768, 1920x1080, 2048x1536, 1440x900, 1200x1920, 1080x1920, 1600x2560, 2560x1440, 1600x900, 375x667, 1152x1920, 1680x1050, 1920x1440, 1280x800 atd.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Trenérka, Manýrismus, Textařka, Antropolog, Renesance, Válka, Vrah, Zpěvačky, Malíř, Protektorát, Zpěvák, Ministři, Spisovatel, Rock ‚n‘ Roll, Továrník, Itálie, Ministr zahraničí, Němci, Zlatý slavík, Pittsburgh Penguins, Architekt, Rakousko-Uhersko, Náboženství, Charta 77, Prezidenti USA, Gymnasté, Český slavík, Olympijský vítěz, Sochař, Historik, Svatý, Kněz, Faraon, Slovenští prezidenti, Vojáci, Mluvčí apod.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vánoce a Nový rok, Státní prapory států světa, kuriozity, zábava, Paris Saint-Germain F.C., Přehled souborových přípon, Nejhranější hry online, Členské země americké federace, Obrázky vlajek měst ČR

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, hmyz, zvířata, ovoce, ženy a dívky, osobnosti a lidé, auta, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, rostliny, symboly, Vánoce a Advent, náboženství, nástroje a přístroje, květiny, zelenina, ptáci, muži, halloween, nápoje, dopravní prostředky, přístroje atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro phablet, smartphone, tablet, počítač, displej, monitor, mobilní telefon, PC, ultrabook, notebook, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Chrome OS, Lubuntu, Windows Server 2012, Linux Fedora, FreeBSD, Linux Mint, Linux Ubuntu, OSX, Mac, Windows 7. Full HD wallpapers na PC z kategorií nature - příroda, ptáci, velkoměsta a noční život, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, zvířata, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, květiny, Formule 1, fantasy, fraktály. Dostupné velikosti jsou 854x480, 1280x800, 1200x1920, 2560x2048, 1080x1920, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 320x568, 4800x1200, 1152x1920, 360x640, 1280x854 atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Tisku, Milka, Plzeň, Kinder, Jesličky, Ježíšek, Ježíš Kristus, bezlepkové cukroví, Pokrmy, Papírové ozdoby, Svíčky, Jedle, Sám doma, Tablet, Vánoce, Sněhulák, Šišky, Vánoční koule, Štěstí, Vánoční stromek, Borovice, K Vytištění, Jmelí, Alkoholový kalendář, Vánoční ozdoby, Vánoční svícen, Rumové řezy, Recepty, Osvětlení, Popelka, Třásně apod.

Klíčová slova: webové stránky, ú, Federace USA, Arsenal football club, odkazy, doporučujeme, internetové stránky, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, odkaz, Skvělé hry online zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, hmyz, zvířata, ovoce, ženy a dívky, osobnosti a lidé, auta, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, rostliny, symboly, Vánoce a Advent, náboženství, nástroje a přístroje, květiny, zelenina, ptáci, muži, halloween, nápoje, dopravní prostředky, přístroje atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, halloween, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, náboženství, smajlíci a emotikony, ovoce, nástroje a přístroje, rostliny, zelenina, stavby, nápoje, hmyz, ptáci, zvířata, muži, sport, symboly, mapy, přístroje, auta, láska atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, historie, křesťanství, lékařství, poruchy, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, zločin a právo, státní správa, umělci, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, přezdívky, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, politika, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Postřehové a tak podobně.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, V, Tapety na PC, Státní vlajky států světa, Webové html5 hry zdarma, Vánoční omalovánky k vytisknutí, počítače, Skvělé hry online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled přípon a koncovek souborů, V, multimédia, Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku,

Jeden fór na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Partnerské weby
Vlajka Marshallových ostrovů
Naše tipy
Italy
Tipy na zajímavé weby
Vánoční koledy
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů