Onlinovky, Online hry zdarma       
Navigace
» Hlavní stránka
» Odkazy
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Dále doporučujeme, cestování, počítače a internetZde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma. Naleznete zde Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, jak přehrát, v čem spustit soubory z následujících kategorií: video soubory, koncovky souborů, systémové soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, grafiku, konfigurační soubory, obrazy disků, internet a web, písma, fonty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Rhode Island, Jižní Karolína, Nebraska, Colorado, Alabama, Connecticut, Oregon, Tennessee, Washington, Virginie, Missouri, Georgie, Jižní Dakota, Idaho, Havaj, Utah, Kentucky, Indiana, Maine, Delaware, Aljaška, Kansas, Západní Virginie, Severní Karolína, Iowa atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Přehled formátů souborů, doporučujeme, zdroje informací, HTML5 Browserspiel, Databáze osobností Kdo je to?, humor, Životopisy slavných osobností, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, odkaz, webové stránky, weby, info

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, dopravní prostředky, sport, věda, hudba, květiny, rostliny, láska, halloween, hmyz, smajlíci a emotikony, náboženství, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, mapy, ovoce, auta, stavby, zvířata, muži, ptáci atd.

Vtípky, fóry, vtipné texty, anekdoty, černý humor, fórky

Zkuste vypnout! Vtípky, fóry, vtipné texty, anekdoty, černý humor, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, kameňáky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Keywords:Super free web games zdarma, Nejhranější online hry zdarma, V, Slovník pojmů Co je to?, Internet pornography videos images webcams, Přehled vlajek USA, Super online kvízy, pro děti, Vánoce se blíží, internetové stránky, č, Full HD wallpapery ke stažení

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

černý humor, fóry, kameňáky, anekdoty, fórky, ftipy

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, kameňáky, anekdoty, fórky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O mužích, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Frky ze života, O škole, O zvířátkách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O důchodcích, Vtipy o doktorech apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Obrázky na plochu PC, Federace USA, Vánoční básně, webovky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam vlajek měst České republiky, Bosnia and Herzegovina, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam souborových přípon, F, školství

Full HD wallpapery ke stažení - tapety na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro phablet, PC, displej, mobil, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, tablet, monitor a pro operační systémy Windows 10, OSX, Windows Server 2012, Windows 7, Linux Fedora, Linux Mint, FreeBSD, Java ME, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Mac. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, Rally, závody aut, květiny, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, zvířata, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, motorky, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, nature - příroda. Stahujte ve velikostech 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 360x640, 854x480, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1152x1920, 1920x1080, 1680x1050, 1440x960, 1920x1200, 375x667, 1280x854, 1440x2560, 1536x2048 atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, parkování - parkovačky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Klasické, Logické, Závodní, Pro dívky, Oddechové, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Náš tip, cestování, počítače a internet

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, nástroje, hardware, internet, latina, různé, příroda, lékařství a medicína, kultura, nemoce, psychologie, školství, počítače, český jazyk, zločin a právo, účetnictví, filozofie, náboženství a křesťanství, fyzika, zkratky, politika, chemie, software, literatura atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Závody aut, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Postřehové hry, Strategie, Střílečky, Adventury, Logické hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Pro dívky, Akční hry, Bojové hry a tak dále.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: Dopravní značení, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky zemí jižní Asie, Státní prapory, zeměpis, Wallpapery na PC ke stažení, Co je to Romulus Remus?, zadarmo, zábava, hyperlinky

Full HD wallpapery ke stažení - tapety na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro phablet, PC, displej, mobil, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, tablet, monitor a pro operační systémy Windows 10, OSX, Windows Server 2012, Windows 7, Linux Fedora, Linux Mint, FreeBSD, Java ME, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Mac. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, Rally, závody aut, květiny, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, zvířata, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, motorky, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, nature - příroda. Stahujte ve velikostech 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 360x640, 854x480, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1152x1920, 1920x1080, 1680x1050, 1440x960, 1920x1200, 375x667, 1280x854, 1440x2560, 1536x2048 atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, parkování - parkovačky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Klasické, Logické, Závodní, Pro dívky, Oddechové, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Informace, cestování, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: náboženství a křesťanství, psychologie, filozofie, nápoje, český jazyk, rostliny, politika, různé, internet, materiály, latina, cestování, chemie, matematika, účetnictví, zkratky, technika, příroda, lékařství a medicína, software, literatura, věda, zločin a právo, stavebnictví atd.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, pro dospělé, výukové pomůcky, Online web Hry zdarma bez registrace, URL, Obrázek sněhuláka, tipy, Dopravní značení, cestování, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přehled zkratek a akronymů, Adventní magazín, Tapety na plochu zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Test: Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Texty přáníček k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy
Onlinovky - online hry
Partnerské weby
Coloring book, Adult, children online free
Naše tipy
Vesela textová přáníčka k Velikonocům
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů