Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný časNa této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Nevada, Indiana, Montana, Oklahoma, Nové Mexiko, Aljaška, Texas, Oregon, Florida, Jižní Karolína, New Jersey, Vermont, Severní Karolína, Colorado, Iowa, Georgie, Rhode Island, Idaho, Ohio, Kentucky, Havaj, Wisconsin, Alabama, Delaware, Maine atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: webovky, linky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka, volný čas, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Světové vlajky, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, internet, Online hry pro děti zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Full HD pozadí na PC

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Kameňáky, vtipné texty, frky, ftipy, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipné texty, frky, ftipy, fórky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, O Somálcích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O manželství, O ženách, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Windows apod.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Keramický adventní věnec, Zima, Kameňák, Vánoční kaktus, Třásně, Přání, Štóla, Štěstí, Betlém, Santa Claus, Filmy, Film, Vosí hnízda, Papírový vánoční stromek, Popelka, Omalovánky, Cesmína, Staroměstské náměstí, Stromeček, Drážďany, Linux, Skleněné ozdoby, Rostliny, Santa, Husarské knoflíky, SMS, Tichá noc, Vánoční pozadí, Kapr, Atmosféra, Nový rok apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Akční hry, Hry pro děti, Závody aut, Postřehové hry, Adventury, Animace, Bojové hry, Logické hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Relaxační hry a tak dále.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Keywords:zadarmo, Životopisy slavných osobností, Online hry zdarma, Super online flash hry, Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zábava, K, Online hra malování vajíček, V, weby, humor

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, země EU, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, hudební zkratky, státy usa, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, kultura, stavebnictví, zkratky, latina, technika, psychologie, materiály, fyzika, počítače, věda, bankovnictví, lékařství a medicína, internet, politika, školství, sport, nápoje, hardware, chemie, český jazyk, rostliny, nemoce, účetnictví atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Nej hry online, odkazy, Angelina Jolie, Hry pro dívky online, hyperlinky, multimédia, Velikonoční obrázky a kliparty zadarmo ke stažení, Full HD tapety na PC, pro dospělé, kuriozity, Seznam přípon a koncovek souborů

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak vytvořit, jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak spustit soubory těchto typů: grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní neděle, Křesťanství, Rostliny, Šišky, K Vytištění, Advent, Bůh, Smrk, Anděl, Alkoholový kalendář, Košíčky, SMS, Píseň, Stromeček, Láska nebeská, Vykrajovátka, LED svíčky, Plocha, Adventní trhy, Zdraví, Plzeň, Vídeňský punč, Jídlo, Pozadí, Štědrý večer, Řetězy, Dia, Silvestr, Jezulátko, K Tisku, Skleněné ozdoby apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Super online flash hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Závodní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Střílečky, Vánoční online hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky, Karetní, Klasické a podobně.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Hry pro kluky, Dopravní značení, Novoroční přání, výukové pomůcky, K, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Velikonoční omalovánka vejce k vytištění, zdroje informací, Dopravní značení, tipy

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak vytvořit, jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak spustit soubory těchto typů: grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

PC pozadí pro Windows - full HD tapety ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro ultrabook, mobilní telefon, mobil, monitor, displej, PC, tablet, počítač, smartphone, notebook, phablet a pro operační systémy Windows 7, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows XP, Slackware, Java ME, Chrome OS, Windows NT, Linux Mint, Microsoft Windows 8. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, rostliny, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, hudební tapety, psi a štěňátka, dopravní prostředky, wallpapery, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, voda a bubliny, zvířata, moře, oceány, pláže, noční města, 3D a Abstraktní. Stahujte ve velikostech 2560x1440, 854x480, 1600x1200, 360x760, 1280x960, 1920x1440, hi res 2560x1920, 750x1334, 1440x2560, 2560x1600, 360x720, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 375x667, 768x1024 atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: Super online kvízy, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Vlajky spojených států amerických, Superhry a hry online zdarma, B, Tapety na plochu fraktály, Nejlepší zeměpisné kvízy, V, PC pozadí pro Windows, Životopisy slavných osobností, F, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky malovaných vajíček,

Několik fórů na závěr. Vtip Test: Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázek prasátkové vejce
Partnerské weby
Czech Republic
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce
Doporučené odkazy
Obrázek Náruživá kuřačka
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů