Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hryZde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Wallpapery na plochu PC - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na plochu PC. vhodné pro ultrabook, počítač, mobil, obrazovka počítače, monitor, notebook, displej, mobilní telefon, phablet, smartphone, PC a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows NT, Mac, Windows XP, Red Hat Linux, Android, Linux Mint, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, fantasy, zvířata, vesmír, kosmos, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, Formule 1, motorky, květiny, velkoměsta a noční život, ptáci, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, nature - příroda, armáda, válka, zbraně. Zvolte si z rozměrů 1152x1920, 1200x1920, HD 1280x720, 1024x600, 640x480, 2560x1600, 750x1334, 393x786, 1366x1024, 1366x768, 1920x1280, 800x1280, 3200x1200, 1280x854, 1024x768, 1280x1024 atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Náš tip, internet, počítače, hry

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro počítač, displej, PC, smartphone, mobil, tablet, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 10, FreeBSD, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows 95, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Lubuntu, BlackBerry OS. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: zvířata, tenisté a tenistky, ptáci, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, hmyz a pavouci, květiny, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, Rally, závody aut, fantasy, sportovní a závodní auta, motorky, fraktály, armáda, válka, zbraně. Vyberte si rozměr z 1366x1024, 1536x2048, 393x786, Full HD 1080x1920, 1680x1050, 1800x1440, 1600x900, 1440x960, 1920x1280, 2048x1080, 2160x3840, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 1080x1800, 2560x1920 atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, národnost, politika, herectví, herci a herečky, sport, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, nadpřirozené osoby, křesťanství, umělci, věda, zločin a právo, osobnosti, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, přezdívky, poruchy atd.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Střílečky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Strategie, Závodní, Karetní, Klasické a podobně.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, multimédia, Obrázky a kliparty zdarma, školství, Obrázek vejce s mašlí, Webové online testy zdarma, internetové stránky, webovky, Vlajka Rakouska-Uherska, Seznam souborových přípon, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, URL, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry. Mj. na webu naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení apod.

Keywords:Online adventní magazín, počítače, Nejlepší online hry zdarma, M, Jak na barvení vajíčka, Nejlepší školní testy a kvízy, internet, Životopisy osobností, Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky, Obrázky vlajek měst ČR, Seznam zkratek a akronymů, Online hry zdarma

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Nevada, Arizona, Severní Dakota, Nové Mexiko, Havaj, Ohio, Florida, Iowa, Idaho, Texas, New York, Západní Virginie, Oklahoma, Massachusetts, Tennessee, Virginie, Delaware, Pensylvánie, Colorado, Indiana, Montana, Minnesota, Kentucky, Alabama, New Hampshire atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lindt, Jedle, Blahopřání, Adventní kalendář, Atmosféra, Tichá noc, Vánoční koledy, Popelka, Jmenovka, Tapeta, Kapr, Sněhulák, Kuba, Sám doma, Pozadí, Adventní svícen, Hostina, Linecká kolečka, Neviňátko, Advent, Osvětlení do oken, Papírové ozdoby, Kinder, Vánoční pozadí, Vánoční stromeček, Vánoční světýlka, Vánoční svícen, Štědrý den, bezlepkové cukroví, Koleda, Vánoční prostírání apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, weby, Obrázek červená kraslice, zdroje informací, Vánoční magazín, F, Pojem Dynování, Přehled zkratek a akronymů, zábava, Kliparty pro Office, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Informace, internet, počítače, hry

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, láska, Vánoce a Advent, muži, hudba, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, květiny, smajlíci a emotikony, ptáci, symboly, rostliny, ovoce, osobnosti a lidé, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, zelenina, stavby, věda, sport, přístroje, ženy a dívky atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

PC tapety pro Windows - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. můžete využít v phablet, monitor, počítač, ultrabook, smartphone, mobil, obrazovka počítače, PC, displej, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy FreeBSD, Chrome OS, Windows 7, OSX, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows 95, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows NT. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, letadla, Roztomilá zvířátka, wallpapery, příroda, krajina, sportovní pozadí, motorky, motocykly, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, psi a štěňátka, rostliny, operační systémy, Windows, zvířata, budovy a stavby, hudební tapety, noční města. Stahujte v rozlišení 1280x800, 2560x1440, 2560x2048, 1024x768, 1536x864, 1280x854, 1152x864, 1536x2560, 768x1024, 750x1334, 1080x1800, 320x568, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 375x812, 375x667 atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Wallpapery na plochu PC, Velikonoční motiv, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník, Pár slov o Velikonocích, Webové online testy zdarma, cestování, V

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Karetní, Vánoční online hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Střílečky, Oddechové, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Animace, Akční hry, Sportovní hry, Logické hry, Bojové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti, Postřehové hry, Střílečky a tak dále.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Rčení, myšlenky, výroky, přísloví, motta, moudra, hlášky

Citáty slavných osobností, Rčení, myšlenky, výroky, přísloví, motta, moudra, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: kuriozity, R, zeměpis, tipy, V, Bayern Munich, Hry pro dívky online, zajímavosti, humor, Přehled přípon a koncovek souborů, Wallpapers na plochu počítače, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázek vajíčka,

Několik fórů na závěr. Vtip Znovusjednocení státu?: Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Partnerské weby
Co je to Kalkýš?
Doporučené odkazy
Velikonoční tvoření
Naše tipy
Rose McGowan
Zajímavé internetové odkazy
Barevná malovaná vejce
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů