Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Zajímavé odkazy, inspirace pro volný časZde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Tapety na PC ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC ke stažení. vhodné pro PC, mobilní telefon, monitor, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, tablet, notebook, počítač, mobil a pro operační systémy macOS, Linux Mint, Red Hat Linux, Chrome OS, Slackware, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows NT, Windows 2000, Android, Linux Xubuntu. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, letadla, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, wallpapery, sportovní pozadí, noční města, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, zvířata, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety. Vyberte si rozměr z 375x667, 393x786, 1800x1440, 2160x3840, 1920x1200, 1536x864, 2048x1536, 768x1024, 2048x1080, 640x480, 1200x1920, 1280x800, 854x480, 1024x768, 800x600, 1536x2048 atd.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Windows, Jesličky, Koledy, Text, Vánoční dekorace, Adventní věnec, Plzeň, Jezulátko, Pokrmy, Vídeňský punč, Stromeček, Jídlo, Ježíšek, Perníčky, Neviňátko, Mrazík, Píseň, Vykrajovátka, Štědrý večer, Přání, Skleněné ozdoby, Písnička, Vánoční prostírání, Koleda, Láska nebeská, Vánoční hvězda, Ježíš Kristus, Vánoční stromek, Cesmína, Vánoční svíčky, Korálky apod.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Karetní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Animace, Postřehové hry, Bojové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Střílečky, Akční hry, Logické hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Informace, inspirace pro volný čas

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Ftipy, vtipy, vtípky, fórky, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipy, vtípky, fórky, anekdoty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: V, kuriozity, Full HD wallpapery ke stažení, linky, Velikonoční omalovánka vejce k vytištění, Vlajky měst České republiky, Dopravní značení, Přehled vlajek USA, Obrázek ošatka s vajíčky, pro děti, Členské země americké federace, Kliparty zdarma, Přehled státních vlajek států světa

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Virginie, Minnesota, Michigan, Delaware, Nebraska, Texas, Florida, New Hampshire, Louisiana, Oregon, Utah, Colorado, Jižní Dakota, Montana, Wisconsin, Jižní Karolína, Kansas, Mississippi, Kalifornie, Severní Dakota, Connecticut, Arkansas, Maryland, Havaj, Missouri, Oklahoma atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Moudrosti, úsloví, výroky, rčení, motta, bonmoty, moudra

Citáty slavných osobností, Moudrosti, úsloví, výroky, rčení, motta, bonmoty, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o víře od různých známých osobností.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Keywords:výukové pomůcky, Online hry zdarma, Tapety na PC ke stažení, Adventní magazín, Obrázek darované vajíčko, Přehled přípon a koncovek souborů, Nej hry online, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázek kuřátka, počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, školství, zločin a právo, fyzika, filozofie, cestování, věda, rostliny, psychologie, politika, lékařství a medicína, stavebnictví, účetnictví, kultura, latina, ekonomie a ekonomika, nápoje, technika, software, chemie, hardware, matematika, jídlo, český jazyk atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Mesin slot, internet, Přehled formátů souborů, Nejhranější hry online, Tapety, pozadí, wallpapers, Hry pro kluky, odkaz, volný čas, Obrázky vlajek měst ČR

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Staré hry online

Běžte na staré hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení, Logické, Klasické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Oddechové, Pro dívky a podobně.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro phablet, notebook, PC, mobil, počítač, tablet, monitor, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Chrome OS, Mac, Linux Fedora, Java ME, Slackware, Android, Windows Me, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC z kategorií motorky, fraktály, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, free wallpapers, fantasy, velkoměsta a noční život, květiny, vesmír, kosmos, zvířata, ptáci, flóra, stromy, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1800x1440, 393x786, 1600x900, 1440x2560, 1280x720, 1440x900, 375x812, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1080x1800, 640x480, 1280x768, 1280x960, 2560x1440, 1024x768, 1080x1920 atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Omalovánka s motivem Velikonoc, Přehled zkratek a akronymů, hyperlinky, weby, Texas hold em poker, Hry pro nejmenší online, zdroje informací, Dopravní značení

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Staré hry online

Běžte na staré hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení, Logické, Klasické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Oddechové, Pro dívky a podobně.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové hry, Akční gamesky, Deskovky, Barbie hry, Adventury, Omalovánky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, online html5 hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, náboženství, dopravní prostředky, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, muži, hudba, symboly, sport, nástroje a přístroje, nápoje, zelenina, mapy, přístroje, láska, auta, ptáci, stavby, ovoce, Vánoce a Advent, hmyz, osobnosti a lidé atd.

Klíčová slova: M, zeměpis, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online biografie, životopisy osobností, Online adventní magazín, Free software, F, Vlajky států světa, V, zábava, webovky, internetové stránky, Velikonoční blahopřání,

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Státní vlajky amerických států
Tipy na zajímavé weby
Flag of Australia
Naše tipy
Velikonoční textová a obrázková přáníčka
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční wallpaper s dekorací
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů