Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Naše tipy pro děti, studenty i dospěléPřipravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, žurnalisté a novináři, poruchy, zločin a právo, umělci, filozofie, politika, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, profese a zaměstnání, přezdívky, státní správa, historie, fikce a fantasy, sport atd.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Adventury, Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Závody aut, Animace, Hry pro dva hráče, Střílečky a tak dále.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: cestování, Prapory českých měst, Přehled souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky na plochu jídlo, zajímavosti, odkaz, Státní prapory zemí světa, Charlize Theron, Online biografie, životopisy osobností, webové stránky, kuriozity, URL

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak exportovat, jak importovat, kterak editovat, v čem upravit, jak spustit, jak konvertovat následující typy souborů: systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, spustitelné soubory, internet a web, konfigurační soubory, obrazy disků, komprimace dat, koncovky souborů, hudební audio soubory, dokumenty, grafiku apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Webové online testy zdarma

Běžte na webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v smartphone, mobil, notebook, ultrabook, displej, monitor, tablet, phablet, počítač, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Windows 2000, Java ME, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows NT, Linux Fedora, Linux Mint, macOS, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, noční města, hudební tapety, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, letadla, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, sportovní pozadí, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, wallpapery, motorky, motocykly, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, rostliny, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 2160x3840, 1536x864, 1440x900, 800x600, 750x1334, 2560x1600, 1152x1920, hi res 2560x1920, 1280x800, 1440x960, 1800x1440, 1280x768, 375x667, 375x812, 1536x2560, 640x480 atd.

Keywords:zeměpis, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zdroje informací, Slovník pojmů Co je to?, Fond d écran, odkazy, F, Dopravní značení, Vše o pomlázce, V, hyperlinky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zdraví, Ostrava, Osvětlení, Jezulátko, Betlém, Osvětlení do oken, Strom, Patchwork, Vánoční stromeček, Korálky, Vánoční punč, Brno, Rostliny, Adventní věnec, Košíčky, Neviňátko, Vosí hnízda, Drážďany, SMS, Kavkazská jedle, Jarmark, Tapeta, Vánoce, Václavské náměstí, Přání, Štědrý večer, Dárky, Ježíš Kristus, Lego, Silvestr, Štědrý den apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, přístroje, věda, náboženství, mapy, květiny, hmyz, láska, ptáci, zvířata, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, auta, muži, osobnosti a lidé, halloween, ovoce, dopravní prostředky, symboly, hudba, jídlo a nápoje, zelenina, sport atd.

Klíčová slova: Vánoční web, Online adventní magazín, Nejlepší online hry zdarma, Velikonoční vektorové kliparty pro vaše dokumenty, Obrázky na plochu počítače, Americké federální vlajky, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Srandovní textová velikonoční přáníčka, weby, Přehled přípon a koncovek souborů, internet, Super online flash hry

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Super online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Vánoční online hry, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Logické, Pro dívky, Velikonoční hry, Klasické, Střílečky, Karetní a podobně.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Jižní Dakota, Washington, Kentucky, New Jersey, New Hampshire, Delaware, Kansas, Severní Karolína, Kalifornie, Illinois, Maryland, Tennessee, Pensylvánie, Indiana, Alabama, Západní Virginie, Missouri, Texas, Vermont, New York, Oklahoma, Utah, Nevada, Minnesota, Nebraska atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, zelenina, stavby, dopravní prostředky, náboženství, přístroje, osobnosti a lidé, věda, ženy a dívky, rostliny, auta, zvířata, halloween, muži, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, květiny, hmyz, Vánoce a Advent, láska, hudba atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Masový vrah, Diplomat, Herec, Zpěvačky, Trenérka, Spisovatel, Rock ‚n‘ Roll, Herečka, Atentát, Překladatel, Básník, Prezidenti USA, Trest smrti, New Jersey Devils, NHL, Faraon, Česká královna, Český slavík, Vrah, Starověký Egypt, Režisér, Boston Bruins, Čech, ČSSD, Ministr zahraničí, Hejtman, Slovenští prezidenti, Závodník, Pop, Císař, Maršál, Nežijící, Vůdce, Itálie, Renesance, Orlík apod.

Klíčová slova: počítače, M, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Antarctica, Vlajky států USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, školství, Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení, webovky, Nejlepší online hry zdarma, Super online flash hry

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Super online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Vánoční online hry, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Logické, Pro dívky, Velikonoční hry, Klasické, Střílečky, Karetní a podobně.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Jižní Dakota, Washington, Kentucky, New Jersey, New Hampshire, Delaware, Kansas, Severní Karolína, Kalifornie, Illinois, Maryland, Tennessee, Pensylvánie, Indiana, Alabama, Západní Virginie, Missouri, Texas, Vermont, New York, Oklahoma, Utah, Nevada, Minnesota, Nebraska atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Philadelphia Flyers, Francouz, Vojáci, Kancléř, Producent, Trest smrti, Komunista, Washington Capitals, Obchodník, Kladno, Lord, Skladatel, Vražedkyně, Komunisté, Američané, Atentát, Komik, Manýrismus, Florida Panthers, ČSSD, Egypt, Habsburkové, Sebevražda, Královna, Mluvčí, Spisovatel, Rock ‚n‘ Roll, Avangard Omsk, Svatý, Pedagog, Protektorát, Country, Dallas Stars, Rakousko-Uhersko, Dramatik, Diplomat apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: zadarmo, Webové html5 hry zdarma, pro dospělé, Nejhranější online testy a kvízy, Vlajky států a zemí světa, Blahopřání k Velikonocům ke stažení, Webové online testy zdarma, Dopravní značení, zábava, linky, info, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázek černé vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtahové: Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Online velikonoční omalovánky zdarma
Doporučené odkazy
Velikonoční pohled
Naše tipy
Přejeme šťastné a veselé Velikonoce
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční pozadí na plochu červené vajíčko
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2010 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů