Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Warzone tower defenseWarzone tower defense je jednou z nejlepších online her typu \"defense\". Cílem hry je uchránit svoji základnu před nájezdy pozemních a případně i leteckých jednotek. Za každou zničenou nepřátelskou jednotku dostáváte finance za které nakupujete obranné systému jako laserový kanón, protiletecké baterie, plasmový kanón, apod. Důležitou součástí se i stavba zdí pomocí které zpomalíte postup nepřátelských jednotek. V Onlinovce Warzone tower defense Na výběr máte různé mapy a volby (pouze pozemní jednotky, vyšší počáteční kredit, apod.).

Onlinovka, online hra Warzone tower defense

Hrát online hru, onlinovku Warzone tower defense

Onlinovka - online hra Warzone tower defense - se spustí v novém okně browseru po kliknutí na tlačítko spustit

Líbí se vám online hra Warzone tower defense? Pokud ano, dejte o ní vědět vašim přátelům na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Onlinovka, online flash hra Warzone tower defenseVíte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: adobe flash player, zadarmo, flashová hra, pro děti, v prohlížeči, onlinovky, online hry, pro kluky, Warzone tower defense, super hra, pro hráče, minihra, flash hry, Warzone tower defense, webová hra, bez instalaceVyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů