Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Relaxační, oddechové hryRelaxační hry jsou Oddechové online hry vyloženě pro odreagování. Po celodenním stresu u nich nebudete muset znovu extrémně zatěžovat mozek a stejně tak se o relaxačních online her nemusíte pekelně soustředit.

Bomb itPyrotechnikRybařeníLétající vajíčko
Bomb itPyrotechnikRybařeníLétající vajíčko


SnakeBombermanBubble troubleDinorush
SnakeBombermanBubble troubleDinorush


NemoDinosauřiPokémonTeletubbies
NemoDinosauřiPokémonTeletubbiesCo je to vlastně relaxace? Wikipedia.cz nám o relaxaci říká toto: Relaxace je stav, kdy se v těle uvolňuje svalové a psychické napětí. Relaxace nemusí znamenat pouze ležení u televize celý den, ale může to být také např. pobyt v přírodě, kdy naše tělo čerpá nové síly, nebo práce na zahrádce. Při relaxaci dělá člověk obvykle činnost, která ho baví, nebo je mu příjemná. Zbavuje se tak stresu a únavy.
K nejčastějším relaxačním technikám patří autogenní trénink, Jacobsenova progresivní relaxace a dechové cvičení. Relaxace je základem nebo nezbytným doplňkem terapie mnoha psycických nemocí a poruch - od neuróz až po psychotická onemocnění a závislosti. Na prosté uvolňování lze navázat různými imaginativními cvičeními, což má smysl v rozvoji a růstu osobnosti.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů