Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


Akční onlinovky, Online hry zdarmaNacházíte se na rozcestníku akčních online her. Tyto online hry - onlinovky jsou primárně zaměřené na akci. Online hry jako Intrusion či onlinovka Star wings vám určitě rozproudí krev v žilách. Pokud ne, zkuste Bojové hry, kde se nachází další super hry, které můžete hrát ve vašem browseru.

IntrusionStar wingsMonster evolutionEndless war 3
IntrusionStar wingsMonster evolutionEndless war 3


Alchemist 2JetpackMaster blasterCrumbs
Alchemist 2JetpackMaster blasterCrumbs


Feudalism 2PinballTrap master
Feudalism 2PinballTrap master


Wikipedia.cz o akčních hrách:

Akční počítačová online hra nebo akční videohra je označení pro hry, jejichž hlavní náplní je eliminace cílů pomocí bojových technik. Tyto hry většinou virtuálně znázorňují dynamické boje, násilné sekvence (včetně prolévání krve) a škálu zbraňového arsenálu. Žánr nebývá v některých zemích pro kontroverzní scény bez cenzury tolerován, pro neotrlé povahy a možnost pohoršování se je v některých hrách zahrnuta i možnost regulace násilných či krvavých scén.

V těchto hrách se objevují vždy po určitém počtu misí nebo episod tzv. bossové. Nejnovější 3D akční hry jsou obvykle náročné na hráčův hardware a často se vykazují velmi dobrou umělou inteligencí nepřátel, pokročilým grafickým zpracováním a visuálními efekty. Hráč nejčastěji ovládá jednu postavu (nebo menší skupinu), zbraň nebo vozidlo a někdy si může volit obtížnost (často: začátečník, pokročilý, expert). Některé akční videohry bývají omezeny časovým limitem po kterém hráč ztrácí život nebo možnost dokončit level atp.


Vyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů