Onlinovky, Online hry zdarma       
Kontakt

onlinovky
(zavináč)
luksoft.cz


MankalaDesková hra Mankala (Mancala) není v našich končinách příliš (jestli vůbec)známá. Její cílem je přesunout co možná nejvíc z barevných kámenů do mankaly, což je plocha na pravé straně hracího pole. Hrá se na tahy, hrajete proti počítači. Pamatujte - přesouvat můžete jenom kámeny na vaší straně. Při každém tahu si vyberete, ze které části pole budete přesouvat kameny - ty se poté postupně po jedném přerozdelí do následujících polí proti směru hodinových ručiček. Když poslední kámen přináleží vaší mankale, můžete táhnout ještě jednou. V případě, že poslední kámen tahu přináleží prázdnému poli a v opačném poli jsou nějaké kameny, tak tyto kameny získává vaše mankala.

Onlinovka, online hra Mankala

Hrát online hru, onlinovku Mankala

Onlinovka - online hra Mankala - se spustí v novém okně browseru po kliknutí na tlačítko spustit

Líbí se vám online hra Mankala? Pokud ano, dejte o ní vědět vašim přátelům na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Onlinovka, online flash hra MankalaDejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: Mankala, pro kluky, bez stahování, onlinovka, onlinovky, flashová hra, pěkná hra, online, zdarma, bez registrace, flash hry, minihra, online hry, adobe flash player, bez instalace, MankalaVyhledávání

Reklama

Reklama(c) 2009-2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů